Тімбілдінг у Львові

командоутворення тренінг Львів
team building Львів
Тімбілдинг у Львові реалізується за допомогою багатьох програм, серед яких є лідери, які за ці роки стали дуже популярними. Саме про них ми й поговоримо нижче. Якщо вам потрібно щось інше, то знайте, нижче перерахованим списком наші можливості не обмежені. ;-)

»
Організація тімбілдінгу Львів

Тімбілдінг на природі Львів

згуртування колективу

Виїзний тімбілдінг

"Комплексний тімбілдінг"

Виїзний тимбілдинг на природі користується максимальною популярністю у Львові та області його можна поєднати з наступним відпочинком у мальовничих місцях, тим самим зміцнивши результати, які приніс корпоративний тимбілдинг.
Тімбілдинг на базі відпочинку - це оптимальний вибір локації, проте можливості комплексного тимбілдингу значно ширші - його можна провести також як у парку, так і в приміщенні - так що враховуйте це теж при виборі програми заходу.
Для іноземних організацій ми маємо можливість проводити даний team building вашою мовою.
Організація тимбілдингу на природі - це чудовий варіант, щоб згуртувати та порадувати колектив.
Якщо вас цікавить "Мотузковий курс", то детальніше про це є інформація на цій сторінці:

»
тімбілдінг гри Львів

Тімбілдинг гри
у Львові

Ігри для тімбілдінга

Ігровий тимбілдинг у Львові можна провести як у приміщенні, так і під відкритим небом. Сильною стороною цього виду є мобільність - ігри для тимбілдингу в приміщенні легко перенести на вулицю і навпаки.
Ще цей варіант хороший тим, що його можна провести як у тимбілдинговому, так і у винятково розважальному форматі залежно від того, які поставлені завдання та цілі.
Командотворчі ігри в офісі можна розташувати прямо на столах співробітників - тим самим вирішується питання обмеженого простору. Також реалізується розміщення ігор, якщо ви задумали корпоратив у ресторані тощо.

»
Командоутворення Львів

Тімбілдінг квест
у Львові

Корпоративний квест

Якщо ви не виїжджаєте за місто, то одним із оптимальних варіантів реалізації буде, якщо провести тімбілдінг для співробітників у вигляді квесту по місту. У нас є окрема сторінка для опису цього виду, тому, якщо вам це цікаво - клацніть на кнопку "Докладніше".

»
тімбілдінг в офісі Львів

Тімбілдінг у приміщенні

ігри на тімбілдінг

Корпоративний тімбілдінг

Зимовий тимбілдинг у Львові можна успішно проводити у комфортних приміщеннях, адаптувавши для цього конференц-зали та тому подібні простори. Навіть навесні, влітку та восени, коли підводить погода, цей варіант виявляється паличкою-виручалочкою. Якщо ви вже визначилися, де провести тимбілдинг у Львові, ми можемо підібрати тимбілдингове обладнання таким чином, щоб воно підійшло під орендовані площі.

»
vip teambuilding Львів

VIP тімбілдінг

ВІП тімбілдінг

Проведення тимбілдингу тематично пов'язаного з дуже популярною темою – це особлива складність, але й на порядок інший результат при цьому.
Занурення у середньовічну атмосферу чи фентезійні світи викликають зовсім інші емоції в більшості учасників. Крім згуртування внаслідок проходження завдань, вони також відчують додаткову частку поваги та подяки до компанії, яка організувала для них подібний захід.

»
тренінг на згуртування Львів

Тімбілдінг у квест-кімнатах

Командоутворення у квест-румах

Ми маємо як стаціонарні квест-кімнати, так і виїзні.
Тож ми можемо:
1. Прийняти вас у своєму просторі квест-кімнат. Там у вашому розпорядженні буде наш хол, де ви зможете відсвяткувати продовження заходу за столом.
2. Приїхати до вас зі своїми мобільними квест-кімнатами. Тімбілдинг у виїзних квест-кімнатах хороший тим, що його можна провести фактично будь-де: у ресторані, офісі, на конференції і т.д.
Обирайте оптимальний для вас варіант!
Тімбілдінг у квест-кімнатах
Економний смарт тімбілдінг
Тімбілдінг у виїзних квест-кімнатах
Зручно для тімбілдінга в ресторані, в офісі і т.п.

»

Інші тімбілдінги

Менш популярні програми вказані нижче. Якщо вам цікаві саме вони, то дайте нам знати, заповнивши заявку і ми надішлемо інформацію та ціни по них.

Вовняний тімбілдінг

Арт тімбілдінг (художній)

Креативний тімбілдінг

Кулінарний тімбілдінг

Творчий тімбілдінг

Танцювальний тімбілдінг

Ланцюгова реакція тімбілдінг

Інтелектуальний тімбілдінг

Картонний тімбілдінг


»
Тільки факти
  • Ми проводили заходи
    у 7 країнах
  • Ми провели понад п'ятсот заходів
  • 13 років досвіду
Серед наших клієнтів
Ми готові виконати замовлення будь-якого рівня складності;-)

Тімбілдінг ціни

Вартість тімбілдінгу Львів
Якщо Ви вирішили замовити тімбілдінг у Львові, надішліть заявку та ми надамо вам всю додаткову інформацію, орієнтуючись на ваші специфічні побажання.
Консультація
Ми безкоштовно проконсультуємо Вас з усіх питань. Виберіть зручний для Вас спосіб зв'язку: зателефонуйте нам або надішліть заявку за допомогою форми зворотного зв'язку і ми зв'яжемося з Вами.
Телефон: +38 097-171-4-171
Пошта: info@mind-games.com.ua
Який вид тімбілдінга Вас зацікавив?
Виберіть варіант